Εκδηλώσεις

Τον προηγούμενο μήνα Οκτώμβριος 2018 Τον επόμενο μήνα
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31

Φωτογραφίες






Την Κυριακή, 13 Ιουλίου, 2η ημέρα των αγώνων, διεξήγχθησαν έξι αγώνες προκριματικοί για την Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ.
Προκρίθηκαν στο κυρίως ΤΑΜΠΛΟ οι:
           ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
           ΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
           ΚΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
           ΜΑΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
           ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
    και   ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Επίσης, έγιναν οι αγώνες:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
           Δ' ΟΜΙΛΟΣ    ΡΕΝΤΖΟΥ ΕΦΗ - ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
           Β' ΟΜΙΛΟΣ    ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ - ΠΡΟΒΙΔΑ ΛΙΤΣΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  -  ΔΕΥΤΕΡΑ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
       5μμ      ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
                ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ - ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
       6μμ      ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΛΗΣ
                Π6    ΝΙΚΑΙΝΑΣ ΧΑΡΗΣ - ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
                Π12   ΝΙΚΑΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΨΗΜΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
       7.30μμ   ΤΑΤΣΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΜΟΥΣΚΕΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
                ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΜΟΙΡΑΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
       7.30μμ   Α' ΟΜΙΛΟΣ  ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ - ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
       9.30πμ   ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΛΕΥΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
                ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  -  ΤΡΙΤΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
       5μμ      ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΓΚΩΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
       6μμ      * ΖΑΧΑΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
                ΣΤΟΓΙΑΝΙΤΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
                ΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
       7.30μμ   ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
                ΝΤΟΜΠΟΥΣ ΖΕΝΙ - ΜΑΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
                ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - νικητής Π6

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
       5μμ      ΓΚΩΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ - ΣΤΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
       9.30πμ   ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
                ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ